додому суспільство Маленьким тернополянам показують, як Незнайко чекав на Діда Мороза

Маленьким тернополянам показують, як Незнайко чекав на Діда Мороза

580

Свою святкову програму підготували і актори Тернопільського академічного обласного театру актора і ляльки. Цьогоріч маленьких тернополян потішать новорічними ранками "Як Незнайко на Діда Мороза чекав".

Аншлаги збарає кожна прем'єра у Тернопільському ляльковому театрі. Особливо це стосується новорічних дійств. Цьогоріч актори знову здивують маленьких тернополян новою постановкою.

Володимир Лісовий, головний режисер Тернопільського академічного обласного театру актора і ляльки: "Ми чекаємо наших глядачів не тільки на Миколая, а й на новорічних ранках, які називаються "Як Незнайко на Діда Мороза чекав". Там будуть і персонажі всім відомих мультиків, і звичайно Дід Мороз та Снігуронька".

Актори чекатимуть глядачів 22 і 29 грудня, о 12 та 14.30. Новорічні дійства триватимуть і в січні – 5 та 12. Водночас в театрі готують і прем'єру вистави. Цьогоріч таких поставили чотири. Стільки ж планують додати до репертуару і в новому році.

Володимир Лісовий, головний режисер Тернопільського академічного обласного театру актора і ляльки: "Коли у всіх свята, у нас робота. Це така робота і ми до цього звикли. Ми дуже раді, коли до нас приходять глядачі і це дуже добре".