Головна Новини Маки пам’яті розквітли на грудях тернополян

Маки пам’яті розквітли на грудях тернополян

490

vlcsnap-2015-05-08-17h45m37s23Флеш-моб “Маки пам’яті” провели сьогодні на Театральному майдані. Тернопільські школярі власноруч зробили багато маків, які чіпляли на одяг перехожим. Ті, у свою чергу, радо одягали червоні квіти, і зізнавались, що такий день – набагато ближчий для них, ніж радянський День перемоги.

Червоні маки – на грудях у тернополян. Це симовол героїчної смерті полеглих у Другій світовій війні. Цьогоріч українці вперше святкують восьмого травня, разом із усією Європою, День пам’яті і примирення.

Тернопільські школярі своїми руками зробили маки, які прикріплювали до одягу містян. Кожна школа зробила таких по 50, щогодини учні чотирьох шкіл роздають 200 маків. Що це за день, розказують учні, дізнались із інтернету та новин. Розказували про значення нового в українській історії пам’ятного дня і вчителі. Останні наголошують: у час, коли ми заново осмислюємо свою історію, діти повинні чути про це.

Тернополяни одяг червоним маком прикрашають радо. І переконані: День пам’яті та примирення потрібний українцям.

– Такий день потрібно пам’ятати. Дуже багато людей, які не повернулися з нашої Великої вітчизняної війни, ну не нашої, нашої нав’язаної. І в моїй родині дуже багато.. Один дідо не повернувся з війни, другий не повернувся з війни, батька рідний брат не повернувся, загинув на чужині, навіть не знаємо, де його могила. Так що пам’ятати про цей день дуже потрібно.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here