додому Новини Макіяж очей для різних форм обличчя: як підкреслити свою красу

Макіяж очей для різних форм обличчя: як підкреслити свою красу

25387

Очі – одна з найважливіших частин обличчя, що привертає увагу оточуючих. Але для того, щоб скорегувати недоліки зовнішності та підкреслити її переваги, потрібно розуміти, в чому вони полягають. Відповідна косметика для макіяжу очей здатна поліпшити їхню форму, збільшити, надати виразності, пожвавити й оптично збагатити контур брів і вій. Однак ви маєте пам’ятати, що відповідний тип макіяжу має бути адаптований для різних форм обличчя. 

Як зрозуміти, який макіяж очей підійде за формою обличчя

Підійшовши до дзеркала, слід обвести маркером відображення обличчя чітко по контуру. Робити це потрібно вздовж лінії росту волосся. У процесі визначення форми лиця, зберігайте нейтральний вираз, не посміхайтеся і тримайте голову рівно. Коли ескіз буде готовий, скористайся підказками нижче, щоб зрозуміти, яка у вас форма обличчя і який макіяж найбільше підходить.

Макіяж очей для різних форм і кольоротипів обличчя

Кожен майстер візажист знає, що за допомогою правильного макіяжу, враховуючи кольоротип та форму обличчя, можна абсолютно з будь-якої жінки зробити справжню красуню.

 • Кругле обличчя. Характеризується м’якими рисами і виступаючими щоками. Макіяж очей для дівчат з круглим обличчям допускає використання коротких стрілок і загнутими вгору зовнішніми кінчиками. Така техніка допоможе зробити вираз очей більш спрямованим.
 • Трикутне обличчя. За трикутної форми широке плоске чоло, а підборіддя подовжене, часто загострене. Результатом є відсутність пропорцій. Лоб і щоки занадто великі по відношенню до підборіддя. Мета макіяжу – відновити пропорції. Контур малюємо тільки на верхній повіці. Малюючи лінію підводки, трохи подовжте її, піднімаючи кінчики вгору.
 • Овальне обличчя. Така форма вважається ідеальною. Найширше місце – вилиця, розташована рівно по центру обличчя. Починаючи з цієї точки, обличчя звужується вгору і вниз, тобто обличчя плавно округляється біля чола і утворює овал навколо підборіддя. У макіяжі такого обличчя акцентуємо увагу на підкресленні очей. Темніший колір тіней можна використовувати в складці повіки, а туш наносити на верхню лінію вій. Уникайте світлих тіней у внутрішніх куточках.
 • Квадратне обличчя. Чітко окреслені кути нижньої щелепи утворюють гармонійне ціле з кутами чола. Обличчя однаково широке зверху і знизу, лоб досить низький. Для макіяжу, найсвітліші тіні потрібно нанести на внутрішній куточок ока, а темні – на зовнішній. Потім необхідно зробити розтушовування і намалювати тонкі недовгі стрілки та нанести рум’яна на вилиці.

Інструкція з денного макіяжу очей

Перш за все, почніть з вибору відповідного продукту. Навіть найкращий візажист не зможе створити на повіці витвір мистецтва, якщо в її розпорядженні будуть тіні низької якості.

 • Якщо ви хочете зробити ніжний денний макіяж очей, придбайте гарну палітру тіней для повік у нюдових тонах. Виділіть складку верхньої повіки попелясто-сірим приглушеним відтінком (для цього стане в пригоді кульковий пензлик). Ретельно розтушуйте краї тіней – щоб ефект нагадував природну гру світла. Цими ж тінями злегка виділіть нижню повіку.
 • Зовнішній куточок ока можна фарбувати середньо-коричневими тінями. Це хороший макіяж очей з навислими повіками. Потягнувши куточок ока трохи вгору, ви приховаєте диспропорцію.
 • Іншу частину повіки покрийте нейтральним, світло-коричневим або бежевим кольором. Ретельно розтушуйте межі між тінями.
 • Якщо ви хочете, щоб ваш погляд виглядав свіжіше, нанесіть трохи хайлайтера у внутрішній куточок ока.

Інструкція з вечірнього макіяжу очей

Найважливішим елементом вечірнього макіяжу є очі – вони мають бути сильно підкреслені й водночас виглядати природно.

 • Перший крок до нанесення вечірнього макіяжу – шкіра обличчя повинна бути ретельно очищена, щоб нанести консилер, і чітко позначити область навколо очей.
 • Другий крок – нанесіть базові тіні на нижню повіку. На відміну від повсякденного макіяжу виберіть темний відтінок, наприклад, чорний або темно-синій, який додасть вашому обличчю загадкового характеру. Не забудьте рівномірно розподілити тіні по всій нижній повіці.
 • Наступний крок – нанесення тіней у куточок ока. Виберіть світліший відтінок, наприклад сріблястий або білий. Не забудьте ретельно розтушувати тіні біля зовнішнього куточка ока.
 • Проведення лінії по краю ока – ключовий елемент вечірнього макіяжу очей. Це може бути підводка або олівець для очей і акуратно проведіть лінію над віями. Намалюйте тонку або товсту лінію, залежно від ефекту, якого ви хочете досягти.
 • Останній крок – нанести туш, щоб надати ще більш інтенсивного вигляду. Нанесіть туш в один, два або три шари, залежно від ваших уподобань.

Сподіваємося, вам сподобалися поради для макіяжу очей. Вам залишається купити необхідну косметику і спробувати її на собі!