додому Новини Майже у чотири рази у Тернополі зменшилась кількість субсидіантів

Майже у чотири рази у Тернополі зменшилась кількість субсидіантів

980

Майже у чотири рази у Тернополі зменшилась кількість субсидіантів. Аби мешканці міста мали можливість оплатити комунальні послуги, у міській раді прийняли звернення до Кабінету міністрів України.

Торік у Тернополі майже 50 тисяч містян отримали субсидії. У 2018 у зв’язку із обмеженнями у призначенні субсидій на оплату житлово-комунальних послуг – кількість субсидіантів зменшилась до 8 тисяч. У міській раді прогнозують, що збільшиться вона може максимум на три тисячі. Проте, більшість людей, найімовірніше, не зможе оплатити комунальні послуги.

-Ми очікуємо підвищення ціни на газ, яка була анонсована вже урядом, автоматично підніметься і ціна на газ, і на “Теплокомуненерго” та інші комунальні послуги. ми переживаєм за те, що люди не будуть мати можливості оплачувати вартість комунальних послуг, вартість тепла. Це може бути серйозною загрозою під час опалювального періоду, – розповідає міський голова Тернополя СЕРГІЙ НАДАЛ.

Оскільки доходи громадян не збільшилися, а тарифи на оплату житлово-комунальних послуг зростають, у Тернопільській міській раді вважають не обґрунтованими такі різкі зміни до порядку призначення житлових субсидій. Тому на черговій сесії депутати проголосували за звернення до
Кабміну України, аби знову змінити порядок нарахувань субсидії, за яким комунальні послуги будуть доступними усім.