Головна надзвичайне Майже 60 людей загинули на водоймах Тернопільщини минулого року

Майже 60 людей загинули на водоймах Тернопільщини минулого року

410

vlcsnap-2015-06-05-10h37m12s25558 людей, з них п’ятеро – діти, загинули на водоймах Тернопільщини минулого року. Рятувальники наполегливо просять людей бути обережними на воді, а дітей без нагляду не пускати взагалі. Найкращий відпочинок – безпечний, нагадують працівники рятувально-водолазної служби.

Працівники рятувально-водолазної служби звертаються до усіх мешканців Тернопільщини поводитися обережно на воді. У зв’язку із ситуацією в країні кількість охочих відпочити в межах області буде високою.

– В цьому році буде дуже великий наплив населення на наші водні об’єкти. Крим закритий, немає де відпочивати, тому чекаємо дуже багато людей, які будуть відпочивати на наших водних об’єктах. Хотілося звернутися, щоб люди дотримувалися простих, елементарних правил поведінки на воді, – наголошує начальник рятувально-водолазної служби Тернопільської області Василь Козак.

Не лізь у воду, не знаючи броду – застерігає українська приказка. Купатися тільки у спеціально відведених місцях, у воду заходити в спокійну безвітряну погоду при температурі води – не нижче двадцяти градусів тепла, а повітря – не нижче двадцяти чотирьох – таких простих правил треба дотримуватись усім. Також з початку літніх канікул біля водойм проводить час чимало дітей. Без контролю дорослих ігри школярів на воді можуть закінчитися трагічно. Не залишайте дітей без нагляду. На Тернопільщині є лише один офіційний пляж – “Дальній” в обласному центрі.

– А їх би ми мали мати не менше семи, бо в області розташовано сім рятувально-водолазних станцій. Там люди постійно відпочивають. Місцеве самоврядування не хоче прикласти мінімальних зусиль, щоб це зробити. Для цього не потрібно великих коштів, бо і ми надаємо послуги безоплатно, щоб тільки були ті місця, щоб наші люди, наші діти мали де відпочити, – каже Василь Козак.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here