Головна Новини Майже 50 тисяч гривень зібрали у неділю на четвертому “гаражному розпродажі” у...

Майже 50 тисяч гривень зібрали у неділю на четвертому “гаражному розпродажі” у Тернополі

453

vlcsnap-2016-04-25-16h20m58s279Майже 50 тисяч гривень зібрали у неділю на четвертому “гаражному розпродажі” у Тернополі, участь у якому взяли як звичайні мешканці міста, так і підприємці. На розпродажі тернополяни могли купити великодні прикраси, паску, техніку, продукти харчування, картини, сувеніри, гільзи та багато іншого. Організатором розпродажу виступила  громадська організація “Об’єднання “Самопоміч”. На виручені гроші планують купити автомобіль, який передадуть бійцям на Схід.

Одні тернополяни принесли добротні, але вже непотрібні їм речі, інші – придбали потрібне і цікаве для себе. Саме за таким принципом проходив уже четвертий “гаражний розпродаж”, який організувала громадська організація “Об’єднання “Самопоміч” у Тернополі. Проходив розпродаж на Майдані Волі. Тут можна було придбати за значно дешевшими цінами техніку, великодні прикраси, сувеніри, книги, гільзи, картини та багато іншого. Також долучились до “гаражного розпродажу” тернопільські підприємці, які принесли продукти харчування. Для дітей на розпродажі проводили майстер-класи, працювали аніматори та ігрові кімнати.

– Цього разу дуже багато людей долучилося, тому що долучилися підприємці. Дуже багато нам дали різних товарів, дуже багато є нових речей, які нам попривозили підприємці, також звичайні прості люди. Цього разу, я б сказала, дуже багато людей прийшло на гаражний.
Більше звертають на пасхальні, все ж таки, речі. Продаються в нас і рушнички пасхальні, і кошички, – розповідає голова Тернопільської громадської організації “Об’єднання “Самопоміч” Оксана Бачинська.

Організатори зізнаються, що хвилювались з приводу того, чи долучаться тернополяни до “гаражного розпродажу”, адже він уже четвертий. Але з часом хвилювання спало, люди активно брали участь, приносили цікаві та потрібні речі.

– Гаражний розпродаж вже став такою своєрідною візитівкою нашого осередку, зокрема, ми провели вже три таких розпродажі. Відповідно три машини вже поїхало в зону АТО, і коли починали організовувати четвертий, вже були певні побоювання, чи люди будуть мати можливість приносити речі, як воно все буде відбуватися. Але судячи з тої великої кількості речей, які люди принесли, судячи з тої активності, з якою купляють ці речі, ми впевнені, що завдяки цьому заходу ми таки відправимо автомобіль в зону АТО, – говорить голова політичної партії “Об’єднання “Самопоміч” у Тернополі Андрій Грицишин.

Задоволеними залишились і учасники “гаражного розпродажу”. Адже кожен із них зміг не лише придбати те, що їх зацікавило, а й допомогти воїнам АТО.

– Придбали картину на аукціоні, магнітики, печиво і все таке. Знаєте, хотілося подякувати тим людям, які організували. Тому що на даний час ті люди, які віддають найдорожче що є, життя і здоров’я за наш спокій, за цілісність нашої країни, хотілося б, щоб та як би зі сторони держави, і зі сторони тернополян, зі сторони громади так само, щоб було відповідне відношення до цих людей. Може маленька лепта, та крапля, що там є, хай би принесла користь і пішла на добру справу, – каже учасник “гаражного розпродажу” Юрій Хоміцький.

На розпродажі вдалося зібрати близько 50 тисяч гривень. Підуть вони на придбання автомобіля для бійців АТО, як і за три попередні “гаражні розпродажі”. Адже потреба у автомобілях у наших захисників велика. Автівку в зону АТО планують передати після Великодніх свят.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here