Головна Новини Майже 400 літніх тернополян вже освоїли комп’ютер завдяки безкоштовним курсам

Майже 400 літніх тернополян вже освоїли комп’ютер завдяки безкоштовним курсам

400

vlcsnap-2015-07-28-16h01m31s51Майже 400 літніх тернополян вже освоїли комп’ютер завдяки безкоштовним курсам, які діють у Тернополі. Їх організувало місцеве “Об’єднання “Самопоміч”, охочих навчатись запрошують звертатись у їх офіс.

Ювілейна сорокова група сіла вивчати комп’ютерну грамоту на курсах, організованих об’єднанням “Самопоміч”, у Тернополі. Навчання групами від восьми до десяти осіб пройшли вже майже 400 літніх людей.

– На сьогоднішній день в тому інформаційному світі інформація дуже багато значить. Вся інформація є у вільному доступі в інтернеті, а люди старшого віку трошки обмежені в доступі до неї, бо не знають комп’ютера. І виходить замкнуте коло: люди не знають комп’ютера – не мають доступу до інтернету, не мають доступу до інформації.  Вони навчаються користуватися комп’ютером, навчаються користуватися інтернетом, заходити, шукати, спілкуватися, – розповідає заступник голови Тернопільської міської організації “Об’єднання “Самопоміч” Олег Нитка.

Також тернополян навчають писати в електронній формі звернення до органів влади, вміти через інтернет контролювати діяльність влади та брати участь у громадському житті міста.

– Одним з головних принципів реформування місцевого самоврядування, ми вважаємо, є запровадження системи електронного управління Тернополем. Вона дасть можливість викорінити і позбутися довжелезних черг при отриманні різних дозволів, довідок, інших документів. Також дасть можливість тернополянам реально брати участь в системі правління містом через електронне голосування, – каже керівник Тернопільської міської організації “Об’єднання “Самопоміч” Андрій Грицишин.

Одночасно тут діє кілька груп, заняття проходять двічі на тиждень. Охочих освоїти комп’ютер запрошують записуватись на курси.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here