Головна благоустрій Майже 40 нових дитячих майданчиків встановлять у Тернополі

Майже 40 нових дитячих майданчиків встановлять у Тернополі

450

vlcsnap-2015-06-08-13h09m44s77Майже 40 нових дитячих майданчиків встановлять у Тернополі: по одному в кожному дитячому садочку і на різних масивах міста. У розпочали їх встановлення. Перше – на вулиці Володимира Великого.

Дитячий майданчик на вулиці Володимира Великого лише встановили, а він вже став улюбленим місцем малечі. Приходять сюди гратися навіть із сусідніх будинків. Цей масив густонаселений, а місць для відпочинку дітей – мало.

– Діти дуже задоволені. Ми от перший раз вийшли на майданчик. До цього було дві стареньких пісочниці звичайних. Давно вже хотілося горки, бо ми ходили гратися на сусідні будинки, бо тут не було. Вона маленька, а на великій ми не можемо їздити. Тут є бортики і дитина без проблем сама вилазить і сама з’їжджає, – розповідає мешканка будинку на вул. Володимира Великого Оксана.

Всього ж у дворах багатоповерхівок встановлять за літо двадцять дитячих майданчиків. Вибрали ті, звідки були найбільше звернень людей.

– Звертаються мешканці дуже багато. У кожному дворі у нас велика кількість дітей і кожного року у Тернополі народжується все більша і більша їх кількість. Це зобов’язує робити для них дитячі майданчики і місця для відпочинку. Робити можемо стільки, на скільки маємо на це грошей. Цього року плануємо встановити 20, а заявок маємо набагато більше. Тому в серпні, коли будемо робити перегляд бюджету, то додаткові кошти будуть спрямовані на те, щоб збільшити кількість цих майданчиків, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

Близько 20в дитячих майданчиків встановлять на території дитсадків Тернополя: по одному в кожному. Їх уже багато років не оновлювали, а чимало старих вийшли з ладу і непридатні для дітей. Почали оновлювати майданчики минулоріч, а цього року продовжать.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here