додому Новини Майже 30 безкоштовних додаткових паркомісць облаштують у Тернополі на вулиці Крушельницької

Майже 30 безкоштовних додаткових паркомісць облаштують у Тернополі на вулиці Крушельницької

663

vlcsnap-2014-10-10-18h07m10s14Майже 30 безкоштовних додаткових паркомісць планують облаштувати у Тернополі на вулиці Крушельницької. При цьому зробити це хочуть за гроші інвестора, кажуть чиновники.

Нові паркомісця місту потрібні, особливо безкоштовні, вирішили чиновники і оголосили конкурс. Шукали того, хто втілить проект за свої гроші. Місце під паркувальну зону – вулиця Крушельницької, адже там, пояснюють, в тому числі і біля обласної ради, паркомісць немає.

– Це інвесторська програма. За кошти інвестора буде виготовлено проект і проведені повністю всі роботи. Зелені насадження зовсім не зачіплять, дерева будуть обгороджені, – розповів начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради Олег Вітик.

Організації, яка візьметься за роботу, пропонують облаштувати вулиці і фонтани, з двох її сторін.

– Зелена зона розташована на колекторі, який проходить під низом і влаштувати чаші водяних фонтанів напевно недоречно. Проектанти прорахують нагрузки. Тому моя пропозиція – влаштувати фонтани в формі 3D, але з лінійного освітлення, які би були просто прикрасою цієї вулиці, – каже Олег Вітик.

Прийом документів тривав 3 тижні і закінчився сьогодні. Подані пропозиції далі розгляне конкурсна комісія.