Головна надзвичайне Майже 200 вибухонебезпечних предмети часів минулих воєн знайшли на Тернопільщині

Майже 200 вибухонебезпечних предмети часів минулих воєн знайшли на Тернопільщині

386

vlcsnap-2015-11-19-16h46m40s577Майже 200 вибухонебезпечних предмети часів минулих воєн знайшли на Тернопільщині у селі Бурканів Теребовлянського району за останні чотири дні. Про таку знахідку повідомили селяни. Основна небезпека, кажуть рятувальники, полягала у тому, що знайдені снаряди легко вибухають.

Про небезпечну знахідку рятувальникам повідомили мешканці села Бурканів. В перший день біля річки вони виявили 9 артилерійських снарядів, та після приїзду аварійно-рятувального загону спеціального призначення, вибухонебезпечних предметів стало майже в чотири рази більше. Поступово кількість знайдених снарядів зростала. Станом на 18 листопада їх знайшли 171, сьогодні таких небезпечних предметів вже 183.

– За повідомленням місцевих мешканців Теребовлянського району села Бурканів. Групою піротехнічних робіт було виявлено місця скупчення вибухонебезпечних предметів, а саме артилерійські снаряди калібром -76 мм. Головна небезпека даного снаряду полягає в тому, що він споряджений з свинцевою шрапнеллю, а також дистанційною трубкою від якої даний снаряд може вибухнути. Дані вибухонебезпечні предмети несуть собою велику небезпеку для місцевого населення тому застерігаю: при виявленні вибухонебезпечних предметів звертатися в службу порятунку 101, – говорить заступник начальника групи піротехнічних робіт АРЗ СП Управління ДСНС в області Назар Богдан.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here