додому Новини Майже 200 питань планують розглянути на сесії Тернопільської міської ради 28 листопада

Майже 200 питань планують розглянути на сесії Тернопільської міської ради 28 листопада

492

nadal1Майже 200 питань планують розглянути на сесії Тернопільської міської ради завтра, 28 листопада. Серед іншого, мова йтиме про зміни до бюджету на цей рік, дофінансування галузі охорони здоров’я, низку земельних питань і зміну кількості депутатів міської ради у наступному скликанні.

– З метою оптимізації роботи міської ради, враховуючи досвід, який є в інших містах, ми плануємо затвердити кількість депутатів Тернопільської міської ради в кількості 40 людей. Закон дозволяє встановлювати кількість депутатів від 40 до 60 людей, але враховуючи невелику чисельність населення у місті, то пропонується зробити майбутній склад у кількості 40 депутатів, – розповів міський голова Тернополя Сергій Надал.

600,5 тисяч гривень планують виділити на потреби третьої міської лікарні, аби зменшити там споживання газу. Додатково виділять гроші і на ремонт дитячих палат в інфекційному відділенні. 99 тисяч гривень планують направити на обладання у тернопільських поліклініках систем електронних черг.

– У поліклініках Тернополя є живе черга, люди приходять зранку і змушені простоювати по декілька годин в живих чергах. Щоб цього уникнути, буде створена єдина база даних по поліклініках, буде електронна реєстратура і людина зможе по телефону чи інтернету подзвонити і на певну годину записатися, щоб прийти і обстежитися, – каже Сергій Надал.

На сесії мають затвердити і так звані “червоні лінії” Тернополя, це межі масивів, скверів, парків. Окрім цього розглянуть на сесії і низку земельних питань.