додому АТО Майже 20 вантажівок відвезли понад 300 тонн продуктів для бійців АТО від...

Майже 20 вантажівок відвезли понад 300 тонн продуктів для бійців АТО від аграріїв області

474

vlcsnap-2014-12-29-18h01m51s207Гуманітарний автопоїзд із Тернопільщини дістався місця призначення. Майже двадцять вантажівок відвезли понад триста тонн продуктів для бійців антитерористичної операції. Їх спільно зібрали та відправили аграрії Тернопільщини.

Триста двадцять тонн продуктів, серед яких крупи, мука, цукор, макарони, олія та м’ясо, аграрії Тернопільщини зібрали для української армії. У п’ятницю вантажівки прибули у Харків, у одну із військових частин. Там майже два дні їх розвантажували. Передали харчі на склади збройних сил України, звідти їх розподілять. Для бійців батальйонів “Айдар” та “Тернопіль” аграрії області придбали дві швидких. Супроводжував гуманітарну колону тернопільський підприємець Іван Чайківський. Каже, у машини швидкої для солдатів поклали подарунки, які подарують їм різдвяний дух.

– Шановні наші захисники. Від аграріїв Тернопільщини ми вам передаєм такий набір різдвяний: це мед, ізюм, горіхи, кутя. Щоб ми могли приготувати собі на святвечір куті. Щоб ви себе почували як вдома, – говорить голова ради об’єднання сільськгосппідприємств Тернопільщини Іван Чайківський.

Справа чоловіків, які не на фронті – воювати добрими справами, переконаний аграрій. Тому дякує всім підприємствам та фермерам, які доклались до формування гуманітарного поїзда.

– Українці мають бути щирі і відкриті. В нас є обов’язок сьогодні. Держава дала нам можливість працювати на землі і не тільки на землі. І ми повинні сьогодні захищати державу. Звичайно, не всі можуть йти сьогодні і ставати зі зброєю воювати. Хтось сьогодні повинен і в тилу працювати. Ми сьогодні працюєм в тилу для забезпечення продовольчої безпеки нашої країни, – каже Іван Чайківський.