додому Новини Майже 1,7 мільярдів гривень ЄСВ сплатили мешканці Тернопільщини за 9 місяців цього...

Майже 1,7 мільярдів гривень ЄСВ сплатили мешканці Тернопільщини за 9 місяців цього року

413

vlcsnap-2014-10-30-10h47m37s92Майже 1,7 мільярдів гривень Єдиного соціального внеску сплатили мешканці Тернопільщини за 9 місяців цього року. Податківці кажуть, ця сума вже на 100 мільйонів більша, ніж торік. У жовтні сплати чекають від понад 70-ти тисяч платників. І нагадують, всю необхідну інформацію можна отримати у Центрах обслуговування платників та на Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі Державної фіскальної служби України.

Єдиний соціальний внесок сплачують роботодавці за найманих працівників та підприємці за себе. Таких в області трохи більше 70-ти тисяч, 50 тисяч з яких – підприємці, решта – юридичні особи. Лише за вересень вони перерахували 200 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. За 9 місяців року ця сума сягнула майже 1,7 млрд грн. Це більше, ніж торік на 100 мільйонів гривень, кажуть податківці.

– Збільшення сум сплат ЄСВ відбулося за рахунок того, що по-перше: збільшився розмір мінімальної зарплати, порівняно з попереднім роком, а також за рахунок тих заходів, які вживаються ДФС щодо виявлення необлікованих найманих працівників, а також виведення зарплати з тіні, – розповідає заступник начальника управління доходів і зборів з фізичних осіб ГУ Міндоходів в області Андрій Руцький.

Щодо необлікованих найманих працівників, то таких з початку року податківці виявили майже 600. За інформацією щодо подання звітності та сплати єдиного внеску, отримання безкоштовних ключів електронного цифрового підпису та програмного забезпечення можна звертатися у Центри обслуговування платників та на на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України (http://zir.sfs.gov.ua).


– Хочу також довести до відома громадян, що на веб-порталі Державної фіскальної служби України працює он-лайн сервіс «Реєстр страхувальників», завдяки якому платники єдиного внеску можуть оперативно отримати дані про взяття на облік, реєстраційний номер платника єдиного внеску та клас професійного ризику виробництва, – каже Андрій Руцький.