додому здоров'я Майже 100 тисяч гривень виділили у Тернополі на створення єдиної електронної реєстратури...

Майже 100 тисяч гривень виділили у Тернополі на створення єдиної електронної реєстратури в медзакладах

425

nadalМайже 100 тисяч гривень виділили у Тернополі на створення єдиної електронної реєстратури у медичних закладах міста. Після впровадження системи, сподівається влада, городяни зможуть записатися на прийом до лікаря через інтернет, у поліклініках не буде черг, а лікарі матимуть можливість знайомитись з історією хвороби пацієнта.

– Ми хочемо зациклювати всі лікарняні і поліклінічні заклади Тернополя в єдину базу даних. де людина, скажімо, була в одній лікарні – завтра приходить в іншу поліклініку чи іншу лікарню і не носилася з паперовою книжкою медичною, а була єдина база даних, де можна було б отримати інформацію на що людина хворіла, які йому медикаменти приписували, де він лікувався, – розповідає міський голова Тернополя Сергій Надал.

Також, сподівається міський голова, це мало би забрати з тернопільських поліклінік черги.

– Сьогодні людина приходить в поліклініку і може там стояти 2-3 години, пів дня чекаючи на лікаря, а так буде можливість чи по інтернету чи по телефону, чи навіть прийшовши на місце записатися, отримати квитанцію і певну годину, коли можна прийти і пройти обстеження, – каже Сергій Надал.

На створення такого електронного реєстру міська рада, рішенням сесії, скерувала 99 тисяч гривень із бюджету міста.