додому Новини Майстер-клас зі стрільби та виставка військової амуніції відбулись у 17-й школі Тернополя

Майстер-клас зі стрільби та виставка військової амуніції відбулись у 17-й школі Тернополя

1325

Дні цивільного захисту відбулись у 17 школі Тернополя. В рамках заходів, школярі організували благодійний ярмарок, на якому збирали гроші для допомоги бійцям АТО. Також у зону проведення антитерористичної операції відправили кілька автомобілів з продуктами. Натомість, для дітей організували виставку військової амуніції та зброї, а також провели майстер-клас зі стрільби.

Паски, писанки, м’ясні вироби, домашню консервацію та інші смаколики перед Великодніми святами відправили бійцям АТО. До збору продуктів долучились небайдужі тернополяни, мешканці області, місцеві підприємці, Тернопільська міська рада та колектив 17 школи. Учні напередодні організували благодійний ярмарок. А виручені гроші віддали на потреби АТО.

– Найважливіше, хлопці з Пісків попросили нас привезти їм пам’ятник, який важить десь 400 кілограм. Ми визвали спеціально буса з Хмельницького, який поїде в Піски. Ми завезем цей пам’ятник туда, щоб встановити нашим хлопцям, які загинули там на Сході України, іменно під аеропортом, – розповів наказний отаман Тернопільського обласного коша Українського козацтва Володимир Мойсейко.

Аби подякувати дітям за їх старання, представники Тернопільського обласного коша Українського козацтва та громадської організації “Закінчимо війну” організували для школярів виставку зброї та військової амуніції, частували їх стравами польової кухні та влаштували майстер клас зі стрільби.

– Це є виставка зброї, стрільба з лука, стрільба з пневматичної зброї, хімічний захист показували, тому що він так занедбаний вже в Україні, що ніхто не звертав на це уваги. А ми вже бачимо від подій навіть в Сирії, що хімічна зброя застосовувалась. А так виходить, що ніхто навіть не знає, як той протигаз одіти, тому ці всі навички показуєм дітям, – каже голова Тернопільського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації “Закінчимо війну” Сергій Ліпянін.

– Відправляєм чергову партію вантажу, який йде в зону АТО. Я думаю, що протягом сьогодні, завтра і до Великодніх свят таких вантажів поїдуть десятки з міста Тернополя. Я дякую сьогодні усім байдужим, хто долучився, тому що і наші працівники всіх управлінь міської ради долучалися коштами, і ми організовували підприємців, які долучилися продуктами харчування, медикаментами, паливо-мастильними матеріалами. За це велика вдячність всім небайдужим, хто долучився, – говорить міський голова Тернополя Сергій Надал.

Продукти для бійців АТО, іншу допомогу, яку вдалось зібрати, а також пам’ятник, 12 квітня на передову відвезли представники Тернопільського козацько-десантного екологічного осередку імені Дмитра Вишневецького.