додому суспільство Майже 80 гривень штрафу – за перехід залізничної колії у невстановлених місцях

Майже 80 гривень штрафу – за перехід залізничної колії у невстановлених місцях

613

Переходити колії лише у спеціально встановлених місцях просять залізничники. В лінійному відділі на станції "Тернопіль" нагадують: ходити залізничними коліями заборонено. За порушення правил передбачена адміністративна відповідальність – майже 80 гривень штрафу.

У Тернополі є 4 залізничні ділянки підвищеної небезпеки – на вулиці Татарській – так званий горбатий міст, залізничний вокзал, колії в районі хлібзаводу та на Новому Світі. Саме тут люди найчастіше порушують правила поведінки на залізниці та переходять колію у не в встановлених місцях.

– Ми ставимо обмеження, застосовуємо такі попереджувальні заходи, тобто працівники обстежують ті ділянки, але як правило, ми не в силі виставити там постійний пост, там є попереджувальні знаки і загородження, але люди йдуть на неправильні кроки, – розповідає начальник лінійного відділу на станції "Тернопіль" УМВСУ на Львівській залізниці Ярослав Матвійчук.

Одним з найнебезпечніших є перехід через залізничну колію в районі так званого "горбатого моста". Це місце, з великим скупченням потягів як грузових, так і пасажирських, це виїзд і в'їзд зі станції "Тернопіль" у всіх напрямках. Проте це не зупиняє тернополян.

– Знаю, що не можна.

– Чому йдете?

– Так ближче.

– Я ж дивлюся чи їдуть поїзда, чи не їдуть, в одну сторону, в другу, під прямим кутом переходиться колія.

Нехтування правилами поведінки на залізничних коліях загрожує не лише життю порушника правил, але й сотень пасажирів, які їдуть у поїздах на цій ділянці.

– Неодноразово були випадки призупинення руху поїздів, хоч вони і в цих місцях обмежують швидкість, але в той же час застосовувалися машиністами засоби екстреного тормозіння, – пригадує Ярослав Матвійчук.

За перехід залізничними коліями не в спеціально встановлених місцях передбачена адміністративна відповідальність – штраф від тридцяти чотирьох до сімдесяти п'яти гривень.