Головна спорт Майже 200 дітей одночасно вчаться футболу на тернопільському стадіоні

Майже 200 дітей одночасно вчаться футболу на тернопільському стадіоні

533

192 дитини одночасно, на одному футбольному полі, вправляються у футболі. На центральному стадіоні Тернополя проводять відкриті уроки футболу – масовий розважальний захід, який об'єднує молодших школярів міста і спрямований на зацікавлення дітей до занять спортом.

Відкриті футбольні уроки, які нині проводять у Тернополі – це п'ятиденне спортивне свято, протягом якого спеціально навчені тренери-педагоги навчають дітей різним футбольним  тонкощам і, аби дітям було цікавіше, усе це проводять як розвагу, а не як систематичне заняття. Загалом на центральному стадіоні Тернополя у відкритих уроках футболу бере участь 192 дітей, по 8 школярів від кожної школи міста (учні 3-7 класів, серед яких і хлопчики і дівчатка).

– Ми виконуємо багато різних технічних прийомів, взагалі це, мені здається, це є, ця програма, так як би, відкритий футбол, вона є досить цікавою, тут можна багато чого нового навчитися, – говорить учасник відкритих уроків футболу Володя.

192 розділили на групи по 16, а на полі центрального стадіону Тернополя зробили 12 окремих майданчиків.  Кожна група працює по 15 хвилин і у кожному майданчику на дітей чекає щось нове.

– В першому квадраті, то ви можете бачити, що діти займаються в футтеніс і в футбаскетбол. В інших квадратах вони переходять до інших тренерів. Є різноманітні вправи. І удари по воротах, і ведення, і фінти і удари головою, і безпосередньо в центрі футбольного поля розташований майданчик на гру двосторонню у футбол, – каже тренер відкритих уроків футболу Мар'ян Слука.

Кожен день заняття відкритих уроків футболу починаються о 13 і закінчуються в 16 годині. Діти мають півгодинну перерву, аби відпочити. Таке п'ятиденне свято футболу для дітей має уже чотирирічну історію.

– Це захід, який започаткувало УЄФА разом із Федерацією футболу України і країнами Данією, Норвегією, ті які допомагали у встановленні цього проекту. Проект, мета цього проекту, відірвати дітей від вулиці, показати їм про можливість займатися спортом, футболом зокрема, показати їм, що, перевагу здорового способу життя, – розповів віце-президент ФФУ, голова Тернопільської обласної Федерації Футболу Володимир Мариновський.

Проведенню відкритих уроків футболу сприяють також Міністерство освіти і науки України та Міністерство внутрішніх справ. У Тернополі також дякують всім, хто посприяв проведенню такого заходу, а також став спонсором цього футбольного свята.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here