Головна політика Майже 140 питань розглянули за 3 години сесії міської ради

Майже 140 питань розглянули за 3 години сесії міської ради

340

Засідання 38-ї сесії міської ради відбулось рекордно швидко: за 3 години депутати проголосували за майже 140 питань. Серед них – затвердили програму запобігання дитячій безпритульності та бездоглядності на наступних 3  роки, концепцію комплексного озеленення міста, внесли суттєві зміни до міського бюджету. Крім того, обранці звернулись до Президента України та голови Верховної ради щодо підтримки євроінтеграційних прагнень України. Ще одне звернення до керівництва країни озвучив керівник лікарні швидкої допомоги Тернополя Ярослав Чайківський. Депутати підтримали прохання лікаря – посприяти і допомогти створити у Тернополі центр хоспісної допомоги.

Перші питання у порядку денному – виконання бюджету міста за 9 місяців та зміни до нього. Депутати підтримали і вирішили більш як півтора мільйона перенаправити на заробітні плати та розрахунок за електроенергію для тернопільської освіти, 411 тисяч гривень – отримало управління охорони здоров'я. За ці гроші серед іншого, капітально відремонтують хірургічне відділення другої міської лікарні та закуплять обладнання для міської дитячої лікарні. Виділили гроші й для соціальних виплат, а ще – 70 тисяч гривень на ремонт бібліотеки №2. Для управління житлово-комунального господарства виділили майже 3 мільйони гривень, їх спрямують на ремонт житлового фонду та доріг. Усе це планують зробити ще цього року.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Також прийнято рішення і дозволено КП "Тернопільміськсвітло" залучити кошти за договором фінансового лізингу. По цьому договору ми працюємо по державнй програмі, яка передбачає фінансування на придбання світлотехнічного обладнання, а саме, це нові світильники для освітлення пішохідних переходів та інших вулиць, які є недостатньо освітленими, оскільки йде мова про світлодіодне освітлення". 

У ході засідання депутати прийняли 2 звернення до керівництва країни. Перше стосується підтримки євроінтеграційних прагнень України, друге – створення у Тернополі центру хоспісної допомоги. Також затвердили концепцію комплексного озеленення міста. Більшість питань у порядку денному – земельні.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Якщо проаналізувати всі звернення, які надходять до міської ради, 90% з них стосуються вирішення земельних питань. Це оформлення земельних ділянок під будинками, коло будинків, це офірмлення земельних ділянок, які використовуються в підприємницькій діяльності, також земельні ділянки, які виділяються для продажі на аукціоні".

Близько полудня 38-е засідання сесії завершили.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here