додому духовність Майже 120 тис. грн. зібрали волонтери благодійної акції “Я хочу жити”

Майже 120 тис. грн. зібрали волонтери благодійної акції “Я хочу жити”

587

 

Майже 120 тисяч гривень зібрали волонтери благодійної акції "Я хочу жити" у Тернополі. Гроші збирали рік за допомогою скриньок у магазинах міста, проте найактивнішим став останній день акції, коли на вулиці міста зі скриньками вийшли самі волонтери. За це міська рада відзначила їх грамотами.

Гроші у скриньки з написом "Я хочу жити" тернополяни могли кидати протягом року. Весь цей час вони стояли біля кас у магазинах міста. В останній день акції збирати гроші взялись самі волонтери. І недаремно, бо зібрали чимало.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "На сьогоднішній день близько 120 тисяч гривень, з них 101 тисяча була зібрана протягом року, а 17 тисяч вдалося зібрати за останню неділю, за останній день, коли це робилось за допомогою церковних храмів".

На зібрані гроші планували купити карету швидкої допомоги, але зібраного для цього замало, вартість машини – 200 тисяч гривень. Попри це автомобільний парк швидкої невдовзі все ж поповнять два подаровані авто. На гроші від благодійної акції "Я хочу жити" куплять сучасне медичне обладнання для цих машин.

Михайло Джус, головний лікар Тернопільського міського комунального закладу "Станція швидкої медичної допомоги": "Два ЕКГ-апарати, 2 дефібрилятори, 2 кисневих інгалятори, відсмоктувачі, ноші, шийні комірці, сумки медичні, медичні укладки і шини. Тобто по два екземпляри кожного найменування буде в цих двох машинах".

Волонтерами були представники громадських організацій, студенти і школярі. Найактивніших із них міська рада Тернополя нагородила грамотами.

Настя Шинкаренко, учениця Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка: "Я була дуже рада долучитися до такої акції і мені було дуже приємно допомогти зібрати кошти, адже ця карета буде дуже потрібна для здоров'я тернополян".

Софія Кедик, учениця Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка: "Ми в неділю стояли біля церкви і збирали кошти у небайдужих тернополян.
Люди небайдужі і ми побачили, що тернополяни – це одна велика сім'я, один за одного".