Головна культура “Майдан Гідності” представили у Тернопільському архіві

“Майдан Гідності” представили у Тернопільському архіві

244

"Майдан Гідності". Саме таку назву має виставка, яка сьогодні  стартувала у тернопільському обласному державному архіві, що на вулиці Сагайдачного, 14. Ініціатор виставки – тернопільська художниця Марія Ділай. Жінка закликає усіх охочих митців і просто українців приносити свої роботи, які відображають дух Майдану та, власне, боротьбу українців за власну гідність і свободу.

Виставка живописних робіт «Майдан Гідності» стартувала  у приміщенні тернопільського державного архіву. Картини, що відображають біль, страждання, мужність та смерть, передають увесь дух української Революції Гідності. Обличчя й постаті, зображені на полотнах художників, є своєрідним віддзеркаленням тієї тривожної атмосфери, що вирувала на Євромайдані. Ініціаторка виставки Марія Ділай закликає долучатись усіх охочих – художників та простих громадян, які зуміли втілити у власному творчому доробку історію Майдану, історію людської гідності, її незламної й непідкореної душі. Сьогодні в архіві представлено вже 18 живописних робіт. Свої картини демонструють публіці як відомі митці, так і початківці.

– Насамперед я хочу сказати, що ці події трагічні дуже вплинули на людей, які обдаровані творчим духом. І всі вони переживали ці події, віддавалися їм. І на своїх полотнах втілили оці почуття, намір показати, що вони думають про революцію, про історію нашої країни, яка твориться новою хвилею, – розповідає тернопільська художниця Марія Ділай.

Виставка живописних робіт «Майдан гідності» працюватиме у приміщенні тернопільського обласного державного архіву до 4 липня.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here