додому суспільство Магазин “Світоч” у центрі Тернополя отримав нового власника

Магазин “Світоч” у центрі Тернополя отримав нового власника

1100

Приміщення колишнього магазину “Світоч” в центрі Тернополя простоює. У міській раді розповіли: попередньому користувачу відмовили у продовженні оренди через борги, далі у серпні минулого року провели аукціон. Новий власник придбав приміщення за початковою ціною. Чому не відбулися торги,  розповів журналістам Сергій Надал.

Магазин "Світоч" у самому центрі Тернополя закрили у січні минулого року через борги попереднього орендаря. Досі приміщення пустує. Міський голова Тернополя каже – новий власник знайшовся.

– 15 лютого 2013 року, рішенням міської ради, приміщення на бульварі Шевченка площею 518 кв.м затверджене до приватизації шляхом продажу на аукціоні. 20 лютого рішення опубліковане в газеті “Тернопіль вечірній", 11 березня управління обліку та контролю з використання комунального майна Тернополя попередило про це попереднього користувача, це ПП “Торговий дім Тернопіль”. Борг попереднього користувача в січні 2013 року становив 553 тисячі гривень, який не сплачувався більше, ніж рік, – розповідає міський голова Тернополя Сергій Надал.

Згодом Київський суд (бо саме туди переїхало підприємство) зобов'язав попереднього користувача гроші до міської казни повернути.  Для проведення процедури приватизації у виконавчому комітеті створили спеціальну комісію, яка провела конкурс з відбору експертів для проведення незалежної експертної оцінки. Експерти оцінили приміщення в 1 894 440 гривень. Пройшла необхідна процедура рецензування оцінки. Згодом оголошення про аукціон розмістили в ЗМІ і на сайті міської ради. 15 серпня “Універсальною товарною біржею” був проведений аукціон.

– За даними біржі, на аукціон поступила лише одна заявка від товариства "Ресурс-Лімітед". Згідно пункту 7 статті 17 закону України "Про приватизацію невеликих державних підприємств." Втім, такі об’єкти мають право продавати і тоді, коли є лише один покупець. Зробити це мають по домовленій ціні, яка не нижча, ніж початкова вартість аукціону. Таким чином, приміщення магазину “Світоч” продали за ціною, яку встановив експерт, коли проводив оцінку, – каже Сергій Надал.