Головна суспільство Магазин-гуртовню сертифікованих запчастин для маршрутних автобусів відкрили у Тернополі

Магазин-гуртовню сертифікованих запчастин для маршрутних автобусів відкрили у Тернополі

391

Дешевше, швидше і якісніше ремонтуватимуть маршрутки у Тернополі. При комунальному підприємстві "Міськавтотранс", яке здійснює маршрутні перевезення в місті, сьогодні відкрили магазин-гуртовню сертифікованих запчастин для маршрутних автобусів, які раніше шукали і замовляли хто де. Водії маршруток кажуть, вчасний і надійний ремонт дозволить уникати перебоїв у графіку та зробить поїздки безпечнішими.

Тарас Стець уже 12 років працює водієм маршрутного автобуса. Каже, поломки на дорозі стаються нерідко – не всі дороги в Тернополі хороші, та й і техніка не вічна. В разі виходу із ладу свого автобуса ремонтувати його доводиться власними силами або звертаючись до слюсарів. При цьому необхідні запчастини знайти непросто.

Тарас Стець, водій автобуса маршруту №28: "Хто де, хто на базарі, хто в автобусному парку, бігали, шукали, по телефону, хто по знайомих, на автовокзалі, ну де тільки могли. Не виїжджаєм, пропадає рейс, пропадає день і власники не довольні, ну і ми, тому що без роботи".

Комунальне підприємство "Міськавтотранс" обслуговує 11 маршрутів, якими курсують більше 70 автобусів. Усі вони – не нові, визнає директор підприємства. Відкриття при "Міськавтотрансі" магазину-гуртовні із усіма необхідними для маршрутних автобусів запчастинами дозволить ремонтувати їх швидше, якісніше і вигідніше, каже Мирослав Сновида. Окрім того, із 1 грудня ту планують відкрити сервісний центр для маршруток, в якому ремонтуватимуть поломки різної складності.

Мирослав Сновида, директор КП "Міськавтотранс" управління траспорту і зв'язку Тернопільскої міськради: "Як і зварювальні роботи, так і заміна ресор, так і ремонт гідравлічної системи, точно так само і паливної системи. Можу привести простий приклад, що наші орендодавці в минулому році їздили в Вінницю, в Копичинці робити паливну апаратуру і це вартувало їм набагато більше і ніхто не давав ніякої гарантії".

Олександр Бабій, директор представництва компанії з обслуговування і ремонту маршрутних автобусів: "Передбачені знижки саме для автобусів, які базуються на території міськтрансу, різного роду технічіні косультації. Тому що ми будем проводити трейнінги для водіїв, для того щоб максимально зробити маршрутки. Щоб на маршруті перевозити людей, а не ремонтуватися, і  зробити безпечним перевезення пасажирів".

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here