![vlcsnap-2022-10-26-12h00m45s906](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/10/vlcsnap-2022-10-26-12h00m45s906-640x360.jpg)
Горять довго, а, головне, не бояться вітру. У Тернополі люди з інвалідністю виготовляють для українських військових окопні свічки. З їхньою допомогою захисники можуть зігрітись, а ще нагріти їжу та підсушити одяг.
Горять довго, а, головне, не бояться вітру. У Тернополі люди з інвалідністю виготовляють для українських військових окопні свічки. З їхньою допомогою захисники можуть зігрітись, а ще нагріти їжу та підсушити одяг.