![247274996_4391921454262916_4313584299449027222_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/10/247274996_4391921454262916_4313584299449027222_n-640x345.jpg)
В селі Городище Козівської селищної громади виявили скелетовані людські останки. Повідомлення надійшло на лінію 102 від працівників дорожньої фірми. На місце події виїхала слідчо-оперативна група поліції Бережан.
З’ясувалося, людські рештки були виявлені під час ремонтних робіт на автодорозі М-30. Поспілкувавшись із старостою села, виникло припущення, що останки можуть належати жертві Другої світової війни, адже на даній ділянці проходила лінія фронту.
Так це чи ні – має підтвердити судово-медична експертиза. Про даний випадок правоохоронці повідомили співробітників обласного центру охорони та наукових досліджень пам’яток культурної спадщини.
Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 115 ККУ.