додому суспільство Лише у Тернополі 7 квітня – День сім’ї в очікуванні дитини

Лише у Тернополі 7 квітня – День сім’ї в очікуванні дитини

499

Тернопіль – єдине місто в Україні, у якому 7 квітня в день Благовіщення відзначають й День очікування дитини. Цьогоріч у місті його святкують вчетверте. У жіночій консультації пологового відділення другої міської лікарні привітали вагітних жінок та весь медперсонал.
 

В очікуванні дива, саме так називають період вагітності майбутні матусі. Хвилювання супроводжується почуттям відповідальності та зрілості, розповідають жінки.

– Це зразу відповідальність, це зразу якась зрілість стає, і є починаєш розуміти, що по житті ти йдеш не двоє з чоловіком, а троє, дасть Бог. Я думаю, кожна відчуває себе дуже щасливою, що на Благовіщення і якраз в очікуванні свого дитятка, – розповідає вагітна Елеонора Вібла.

Четвертий рік поспіль у свято Благовіщення відзначають й День очікування дитини. У жіночій консультації пологового відділення другої міської лікарні сьогодні привітали вагітних та медперсонал.

– Ми виділяємо, міська рада виділяє кошти і на обладнання нове і на оновлення і для ремонтів, незважаючи на те що такий важкий період в державі, ми маємо дбати про майбутнє воїх дітей, тому це майбутнє нашого міста і нашої держави, – говорить секретар Тернопільської міської ради Ігор Турський.

– Не дивлячись, на жаль, що держава впродовж останніх трьох років зовсім ні одної гривні не виділяє на розвиток цього напряму медицини, міська рада поситійно вкладає гроші в розвтоок акушерства та гінекології, мактеринства, дитинства. За останній рік було придбано апарат "Сіпаб" за 200 тисяч, іншої апаратури ще на 100, тобто в минулому році і цього вже 300 тисяч вкладено для апаратури, – каже начальник управління охорони здоров"я Тернопільської міської ради Ростислав Левчук.