додому надзвичайне Лише у листопаді на Тернопільщині сталося три вбивства, усі міліціонерам вдалося розкрити

Лише у листопаді на Тернопільщині сталося три вбивства, усі міліціонерам вдалося розкрити

476

Загалому у 2012 році міліцією області розкривались 9 із 10 злочинів. Такий підсумок роботи за звітні десять місяців оголосив на прес-конференції  начальник УМВС України в Тернопільській області Віктор Сак. В цілому у цьому році на Тернопільщині правоохоронцями порушено 4303 справи – це, каже Віктор Сак, на 8% менше, аніж у 2011.

– Враховуючи наші такі от підрахунки кожні 9 злочинів із 10 розкрито. Рівень злочинності на території нашої області 39,9 злочинів, по державі – 91, – розказує начальник УМВС України в Тернопільській області Віктор Сак.

Зокрема, відзначає Віктор Сак, правоохоронці вдало попрацювали у сфері наркоманії.

– Задокументовано 646 злочинів, із них 231 злочин – це збути. Вилучено 188 кілограмів наркотичної сировини. 180 кілограм вилучено при курсорі. Ліквідовано 23 наркопритони, перекрито три міжнародних канали, один із Франції, два з Іспанії – це поставка субітексу на територію області. І знешкоджено двісті незаконних посівів, – каже Віктор Сак.

Сплеску злочинності на Тернопільщині не спостерігають, каже Віктор Сак, втім лише у листопаді міліціонерам довелося розкрити три вбивства. Крім того зафіксовано іще один випадок насилля з важкими наслідками. Усі випадки сталися на побутовій основі.

– Всі чотири випадки – були п'янки. В одному випадку поспорили, не поділили, хто бистріше коробку передач збере, один другого вдарив, розколов череп, людина знаходиться в лікарні. Другий випадок – п'янствували, не хватило грошей, пішов, 25 року бабушку зарізав ножом, родствєннік, за те що вона не дала йому грошей. Третій випадок, в третьому випадку сиділи просто в будинку, випивали, пили горілку і друг другу нанесли тілесні ушкодження, після чого людина скінчалася. Но я хочу сказати, що це не тільки проблема на сьогоднішній день одної міліції – це проблема суспільства, – розказав Віктор Сак.

Зрештою, в порівннянні із іншими областями, Тернопільщина є однією з найспокійніших в Україні, підсумував Віктор Сак.