Головна АТО Логістичний склад допомоги бійцям АТО потребує робочих рук

Логістичний склад допомоги бійцям АТО потребує робочих рук

467

vlcsnap-2014-08-12-14h32m01s103Логістичний склад допомоги бійцям АТО потребує робочих рук. Щодня на волонтерських засадах необхідно розвантажувати машини із допомогою, яка надходить з районів області та з Тернополя, фасувати продукцію, обліковувати її, збирати гроші та речі біля супермаркетів. А ще возити зібрану допомогу на Схід України. Через великий об’єм роботи волонтерам складу доводиться працювати до пізньої ночі. Відтак, усіх небайдужих просять допомогти.

Робочі руки потрібні на складі допомоги бійцям АТО в Тернополі. Чимало волонтерів, які допомогають в логістичному центрі, на гуртовні “Галант” – школярі та студенти. Попереду 1 вересня, розпочнеться навчання, відтак волонтерів потрібно буде ще більше. Долучатися до збору необхідних речей для української армії просять усіх небайдужих тернополян.

– Я сьогодні зранку зателефонувала до багатьох людей, які в нас записувалися волонтерами, і більшість відмовляються: хтось не може, хтось на роботі, в інших вже відпустка закінчилася, хтось може тільки після шостої прийти. Тобто, люди є, вони ніби допомогають, але не має стільки скільки потрібно, тому просимо допомоги, – говорить представник громадської спілки “Рада бізнесу Тернопілля” Христина Феціца.

Усі  охочі стати волонтерами можуть приходити на склад за адресою: вул. Збаразька, 16, гуртовня “Галант”. Телефон гарячої лінії: 098 487-91-52.

– Дуже прошу, звертаюся до всіх небайдужих тернополян, хто має можливість, може хтось відпустках, може хтось не на роботі або має вільний час, прошу долучайтеся, бо це є наша спільна справа заради допомоги нашим хлопцям в бою. Нам потрібна допомога на складі: фасувати, складати, пакувати це все. Також ми збираємо допомогу біля торгових центрів, магазинів, супермаркетів. також там потрібна допомога, бо не всі погоджуються на таке, не всі мають здібність до того, не всі мають бажання спілкуватися з людьми. А з людьми треба спілкуватися і розказувати чим ми займаємося і що ми робимо,- каже Христина Феціца.

 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here