додому Новини Ліжко для інваліда

Ліжко для інваліда

453

vlcsnap-2015-01-16-17h45m13s249Функціональне ліжко отримав мешканець Почаєва. Ще наприкінці минулого року пан Ігор Ковальчук написав листа у редакцію “Провінційних вістей” з проханням допомогти. Чоловік через важку хворобу потребував спеціального ліжка. В одному із наших сюжетів він побачив, що об’єднання “Самопоміч” надає такі ліжка потребуючим. У четвер, 15 січня, благодійники привезли йому таке.

– До нас з Почаєва звернулася людина, не до нас, а на ТV-4, з таким проханням, 13 років людина вже прикута до ліжка, і не має можливості абсолютно в тій державі отримати того ліжка, тому ми вже знайшли його ім’я, адрес, все, з ним сконтактували, – розповів керівник Тернопільської міської організації об’єданння “Самопоміч” Андрій Грицишин.

У четвер, 15 січня, чоловік вже отримав функціональне ліжко. “Самопоміч” шість таких ліжок, привезених із Франції, передала і у інфекційне відділення лікарні швидкої допомоги Тернополя. Тут на четвертому поверсі триває ремонт. Держава грошей майже не виділяє, тому все закупляють за гроші меценатів. Ці ліжка не нові, проте зручні та не потребують реставрації.


– В інфекційному відділенні могли би бути і звичайні ліжка, де не піднімається спинка, опускається ліжко. Нам достатньо звичайних ліжок, але ми вдячні, тому що в інфекційному відділенні теж бувають різної складності хворі, і їм теж треба підняти і головний кінець, і ножний кінець, – говорить головний лікар Тернопільської міської лікарні швидкої допомоги Ярослав Чайківський.

– Сюда ми доставили функціональні ліжка, матраци, я думаю, ще дамо білизну, і будемо надалі допомагати. Зараз в нас готується вантаж у Франції, ми доставляємо вантаж з Франції, і будем шукати кошти для того, щоби доставити все це сюда, – сказав представник “Самопомочі” в Тернопільській області Віталій Семенюк.