додому Новини Людину засипало землею на вулиці Березовій (ВІДЕО, оновлено)

Людину засипало землею на вулиці Березовій (ВІДЕО, оновлено)

617

Cьогодні у Тернополі землею засипало людину. Трагедія сталася по обіді на вулиці Березовій. Там саме будують багатоповерхівку, поблизу якої прокладають мережі. На місце події одразу виїхали рятувальники та швидка. Чоловіка відкопували півгодини. Ще 20 хвилин реанімували, та врятувати його життя медикам не вдалось.

Поблизу 14-го будинку саме триває будівництво багатоповерхівки. Біля будинку прокладали труби. 26-річного будівельника притисло кам'яною брилою і засипало землею.

Сергій Данілін, начальник відділу інформації та комунікацій з громадськістю Управління ДСНС України в Тернопільській області: "Повідомлення про обвал землі на вулиці Березовій у Тернополі надійшло 14.15. На місце події одразу виїхала пожежно-рятувальна бригада".

Рятувальники та швидка допомога на місце події приїхали за кілька хвилин. Як тільки вдалося хоч трохи відкопати потерпілого, почали реанімаційні дії. Проте пульсу вже тоді не було.  Чоловіка розкопували більше, ніж півгодини. Як тільки його дістали з-під завалів, реанімацію продовжили.

Непрямий масаж серця, штучне дихання, ін'єкції – за життя молодого чоловіка медики боролись 20 хвилин. Однак марно. О 15.30 лікарі констатували смерть.