додому суспільство Люди приносять теплий одяг, підприємці купують медикаменти, а працівники дитсадків годують тернопільський...

Люди приносять теплий одяг, підприємці купують медикаменти, а працівники дитсадків годують тернопільський майдан гарячими обідами

434

Тернополяни приносять теплий одяг, підприємці купують необхідні ліки, а працівники дитячих садків міста годують тернопільський майдан гарячими обідами. Чимало людей зголошуються поїхати до Києва, а небайдужі тернополяни допомогають грішми. Милосердя та благодійність з кожним днем дедалі більше охоплює євромайдан Тернополя.

Теплий одяг, взуття, канцтовари – щохвилини намет оргкомітету поповнюється новими речами, які приносять тернополяни. Пані Марія – бібліотекар ТНЕУ, вже другий тиждень приходить на Театральний майдан Тернополя. Через похолодання сьогодні жінка принесла теплий одяг.

Пані Марія, опитування: "Ми масово виходимо, що сьогодні, що вчора, бо болить бо там діти. В мене самої такого віку як там діти, і повірте, просто серце розривається, принесла, що могла, взяла кофту теплу, яка мені не потрібна зараз, бо до Києва ми не їдемо".

Тернополяни продовжують струйкувати, зокрема підприємці Тернопільського речового ринку, підприємці торгівельного центру "Орнава" припинили роботу і вийшли на майдан. Останні зібрали між собою майже 12 тисяч гривень.  

Галина Юнович, підприємець ТЦ "Орнава": "Щоб допомогти тим людям, які стоять на майданах. Що купували? Те, що сказали, протигрипозні засоби, засоби гігієни, чаї всякі, від горла, обезболюючі понабирали".

Оргкомітет: "Тернополяни дуже активні, приносять медикаменти, приносять одноразовий посуд, теплий одяг, чай, каву, цукор, хто чим може тим допомогає. Сюди нам приносять випічку, чай, дуже багато людей приїжджають з села, от 5 хв. тому приходить дівчинка приносить пиріжки і каже, що моя бабця просила пригостити бо сама не може приїхати".

Хто не допомогає євромайдану речами, приносить гроші. За них купують одноразовий посуд, чай, каву, частина грошей  – для оплати транспорту на Київ. Серед охочих – ось ці хлопці.

– А хто поїде, як не ми поїдемо, мусимо підтримати свою державу, свою країну.

Наталя Музичук, член оргкомітету євромайдану Тернополя: "Наприклад, 25 людей за останніх дві – три години записуються, в результаті вже перший список який люди відправились і зараз на даний момент вже поїхали і вони вже в дорозі. Вчора було так само багато людей, які записувались і мали бажання поїхати. Зараз їдуть хлопці, молоді і сильні, дівчат зараз не беремо, бо серед іншого можуть застудитись".

Їжу для учасників євромайдану сьогодні готували і працівники дитячих садків міста. Зокрема, 19-го.

– Вот наготовили нашим молодим людям – кашу, сосиски, закрутки з дому хто міг приносив, хлібчик, щоб люди тут не мерзли. Вдень будемо підтримувати їжею, борщиком, зараз приєднуються до нас всі садочки Тернополя, зараз привезуть їжду перші, другі страви і ми кожен день приєднуємось і будемо роздавати їжу.

Атмосфера тепла та милосердя з кожним днем дедалі більше охоплює євромайдан Тернополя.