![tq2g4ndclwqdvmgzxctx](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/tq2g4ndclwqdvmgzxctx-640x336.jpg)
Чортків’янин Петро Дубина зібрав унікальну колекцію старожитностей про Чортків та його околиці, повідомив місцевий журналіст Любомир Габруський на локальному сайті.
У Чорткові в напівпідвальному приміщенні крамниці «Ювелір» по вулиці Шевченка, 15, зібрано стільки унікальних цікавий старовинних речей, що не для одного музею вистачить. Чоловік почав збирати колекцію у 1997 р.
«Ми наївно думаємо, що живемо в час якихось значних технологічних проривів, що ми чимось мудріші від наших попередників. На мою думку, це далеке від істини, – мовить пан Петро. – Нерідко дивуєшся, як людина могла таке виготовити у ті часи!».