додому суспільство “Любов, а не війна” – гасло, з яким вийшли жінки та дівчата...

“Любов, а не війна” – гасло, з яким вийшли жінки та дівчата Тернополя

409

"Жінки за мир", "Українки проти війни", "Любов, а не війна" – з такими гаслами на головну площу Тернополя вийшли місцеві дівчата та жінки. Усі в українських віночках та з плакатами. Кажуть: не лише чоловіки, а й жінки повинні активно демонструвати прагнення до миру в Україні.

Близько 20 тернополянок через соцмережі об'єднались і прийняли рішення підтримати чоловіків. Бодай плакатами та гаслами "Жінки України за мир", "Українки проти війни".

– Я зрозуміла, що всюди чоловіки, на майдані чоловіки, всюди воюють чоловіки, жінок немає, десь наші жінки всі поховались, ми вирішили нагадати, що ми є, що ми любимо, що ми не хочемо, щоб вони воювали, ми хочемо миру. Щоб ми могли їздити в гості, Росія до нас і навпаки, що ми всіх любимо і хочимо бути разом, – говорить тернополянка Віленка Орловська.

Далі дівчата пускали на воду віночок зі стрічками, кожна стрічка – регіон України. Жінки, які проходили повз, акцію підтримували. Проте, одночасно, говорили, що реальна жіноча допомога потрібна була у Києві ще кілька тижнів тому. А плакати та віночки – нині недоречні.