![611deefc91c83-whatsapp-image-2021-08-19-at-082220jpeg](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/06/611deefc91c83-whatsapp-image-2021-08-19-at-082220jpeg-640x479.jpeg)
У Підгайцях знайшли літню жінку, яка була пішла з лікарні і зникла. До пошуків жінки залучили весь особовий склад правоохоронців, громадськість, рятувальників та військовослужбовців.
8 червня 83-річна пацієнтка Підгаєцької лікарні близько 16:00 вийшла у напрямку села Угринів і зникла. Жінка проживає у селі Мирне, лікувалась у цьому медзакладі.
Під час останньої розмови з працівниками поліції зникла повідомила, що перебуває в лісі, як інформувало Головне управління ДСНС України у Тернопільській області.
А вже вчора, 9 червня, на офіційній фейсбук-сторінці поліції у Тернопільській області повідомили, що 83-річну жінку розшукали. Вона перебувала в лісі за за 15 км. від Підгайців.