додому Новини Літніх людей безкоштовно навчають користуватись комп’ютером

Літніх людей безкоштовно навчають користуватись комп’ютером

480

vlcsnap-2015-02-16-18h20m27s50Літніх людей безкоштовно навчають користуватись комп’ютером.  Такі курси організовані “Самопоміччю” у Тернополі півтора місяця тому, мають перших випускників. Крім того ще близько півтисячі людей старшого віку вже записалися в чергу на початок навчання.

Вправно користуватися комп’ютером у Тернополі безкоштовно навчають літніх людей, для яких ПК, і тим більше користування ним, здається чимось незрозумілим чи недосяжним для освоєння. Курси “Комп’ютер доступний кожному”, започатковані громадським “Об’єднанням” Самопоміч”, уже мають перших випускників.

– Ну, скажу, що в моєму віці трошки воно важкувато, не так легко сприймається, не з першого разу, треба більше працювати над цим, – розказує пенсіонер, випускник курсів “Комп’ютер доступний кожному” Іван Петрович.

Тут дякують волонтерам, студенткам ТНПУ, які не пошкодували вільного часу аби допомогти літнім людям вміти вільно користуватися комп’ютером, що підтверджують самі учні.

– Включив комп’ютер, ну, ше в інтернет міг, покористуватися, а зараз вже є системні такі знання, можливості фотографії вставляти в текст, переписуватись, спілкуватися з другими користувачами.


Першим випускникам безкоштовних курсів “Комп’ютер доступний кожному” на підтвердження знань вручили сертифікати. Тим часом готуються приймати нових курсантів, а з ними і волонтерів.

– Зараз в черзі вже стоїть 500 чоловік. Буквально цього тижня і наступного тижня ми випустимо, буде випуск і зараз пройшло 80 чоловік, а в черзі зараз 500 і постійно потрібні волонтери. Тому звертаюся до всіх, хто має таку можливість, хто має бажання, хто має силу, натхнення навчати наше старше покоління володінню комп’ютерної грамоти, приходьте записуватися на “Самопоміч”, – каже заступник керівника Тернопільської міської ГО “Об’єднання” Самопоміч” Олег Нитка.

Записатися на навчання, або ж стати тим, хто зробить добру справу й допоможе літній людині освоїти комп’ютер, можна за телефоном 52-27-27.