![431425090_734472845538194_6160051890986593035_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/431425090_734472845538194_6160051890986593035_n-640x640.jpg)
У Тернополі від отруєння продуктами горіння постраждала 87-річна жінка.
В Тернопільську комунальну лікарню №2 з діагнозом «Отруєння продуктами горіння, важкий перебіг бронхіальної астми» госпіталізовано 87-річну місцеву жительку, яка постраждала через підгоряння їжі.
“Вкотре закликаємо громадян дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті. Адже забута страва на включеній плиті може призвести до пожежі, вибуху, а також до отруєння продуктами горіння”, – застерігають у ДСНС.