Головна суспільство Літні тематичні табори проводять на Тернопільщині у “Зореструсі”

Літні тематичні табори проводять на Тернопільщині у “Зореструсі”

401

Літні тематичні табори проводять на Тернопільщині. Відтепер вихованці дитячих таборів не тільки відпочивають, а й розвивають свої таланти. Юні ерудити, спортсмени, лідери будуть змагатися за першість серед своїх однолітків. Уже проявили свої вміння діти у таборі "Зореструс", що у селі Струсів на Теребовлянщині.

Сім команд дитячого табору "Зореструс" на Теребовлянщині зійшлися у нелегкому поєдинку за звання найкмітливіших і найрозумніших. Конкурс "Унікум" став для дітей справжньою подією. "Це цікаво, інтелектуально і весело", – так підсумували свою роботу учасники. Діти відповідали на запитання, робили ставки іграшковими грошима і щиро прагнули перемогти.

Команда "Живчики", зайняли ІІІ місце в конкурсі "Унікум": "Конкурс був дуже класний. Нам давали гроші. Ми робили ставки, купували запитання. Трохи використали багато грошей. Якби я не потратив 40 тисяч, а тільки 35, то могли б зайняти перше місце. Ну, азарт є азарт".

Запитання для учасників конкурсу підготував Тернопільський обласний осередок Всеукраїнського дитячого творчого об'єднання "КРОКС". Діти розповідають, завдання були не з легких і довелося добре попотіти, а призові місця дісталися найкращим.

Команда "Живчики", зайняли ІІІ місце в конкурсі "Унікум": "Дуже важкі. Багато хто не знав відповіді. Навіть вожаті і деякі зі старших. Вони були такі важкі. Для одного хлопчика, якому було тільки 9ь років, то йому дісталося таке важке запитання! Не знаю чи взагалі в школі вчать, певно вже в інституті чи де".

Подібні тематичні зміни проведуть і в інших таборах Тернопільщини.

Ігор Чорний,  начальник відділу управління у справах сім'ї та молоді Тернопільської ОДА: "У таборі "Лісова пісня" ми проводимо "Спортивне літо". Це для чемпіонів області з гандболу, волейболу, футболу, боротьби, а також школи екстрім ми проводимо профільну зміну. Також у таборі "Лісовий дзвіночок" будемо проводити тематичну зміну лідерів учнівського самоврядування, яка має назву "Лідер". І для талановитих та обдарованих дітей у таборі "Лісова пісня", що у місті Борщів, проводимо тематичну зміну "Таланти Тернопільщини".
 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here