![арт-терапія для літніх людей](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/vlcsnap-2024-05-17-17h51m59s574-640x360.jpg)
На мить забувають про всі негаразди. Учасниці Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення відвідали арт-терапевтичне заняття, на якому розмальовували гіпсові рамки для фотографій.
У кожної в руках пензлик та фарби поруч на столі. Учасниці Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення відвідали арт-терапевтичне заняття. На ньому вони вчилися розмальовувати гіпсові рамки для фотографій.
Заняття з арт-терапії проходять в Тернопільській міській бібліотеці-філії №4 для дорослих раз на місяць. До них долучаються не тільки учасники
міського територіального центру соціального обслуговування населення, а й відвідувачі книгозбірні.