додому АТО Ліки, теплі військові речі та сало просять приносити на склад допомоги бійцям...

Ліки, теплі військові речі та сало просять приносити на склад допомоги бійцям АТО

455

vlcsnap-2015-01-13-19h07m57s187Теплі речі військового призначення, маскувальні халати, або тканина для них,  протизастудні ліки, фрукти, рибні, м’ясні консерви та сало  – просять приносити на склад допомоги бійцям АТО. Логістичний центр допомоги нашій армії діє щодня за адресою Збаразька,16 у Тернополі, і постійно інформує про потреби фронту.

Теплі речі військового призначення, а також рукавиці, шапки, шкарпетки, маскувальні халати чи тканину для них просять приносити на склад допомоги бійцям, що на вулиці Збаразька, 16 у Тернополі. На Сході морози, пронизливі вітри, відтак теплий одяг завжди потрібний. Волонтери наразі до мінімуму скорочують прийом цивільних теплих речей і просять приносити військове вбрання.

– Приймаємо з теплих речей – хороші флісові кофточки, кофти з високим воротніком, які можна використовувати, які є зручні. Парадні речі: кофти на зуб і штани на кант не приносити. Є можливість передавати ці речі переселенцям, але це займає багато часу – і сортування і робота. Є люди, які спеціально займаються і відповідають за роботу з переселенцями. Тому ми вирішили зосередитись на допомозі військовим і їх забезпеченню, – розповідає Тарас Герман, який очолює склад №1 Логістичного центру допомоги бійцям АТО.

Також бійцям на Сході потрібні ліки.

– Завжди актуальними є потреба в медицині: в засобах протипростудних, простих антибіотиках, від кашню, нежитю, тобто, все те, що потрібно при застуді. Дуже приємно, що люди наші вивчають якісь старі рецепти чи беруть нові рецепти, і роблять коктейлі вітамінні. Дівчатка роблять міні-батончики, перемелюють курагу, ізюм, роблять такі домашні снікерси, ми так їх називаємо, малина, калина, – розказує Тарас Герман.


З продуктів найнеобхідніші – фрукти (особливо – лимони), з овочів волонтери роблять сухі борщі, а ще потрібні м’ясні, рибні консерви, згущене молоко, чай, кава. Також волонтери просять приносити сало, спеції і часник.

– Ми розпочали такий цікавий експеримент, збираємо сало, дівчата його перемелюють з часником, зі спеціями і роблять таку мастіку. Дуже вона добра для розвідки, хлопці пакують це в маленькі пакетики, або шприцом наповнюють тюбики від зубної пасти, і це в них так як сухпайок – вітамінізоване і така калорійна річ, яка їх підтримує. Тому ми збираємо сало, спеції, і дуже потрібен часник для такої речі, – каже волонтер Люба Вовк.

Потреби бійців постійно змінюються, відтак що конкретно необхідне на Сході Ви можете дізнатись зателефонувавши на номер гарячої лінії Логістичного складу: 097-205-50-55.