додому Новини Лікування геморою: ефективні мазі та ефективна профілактика

Лікування геморою: ефективні мазі та ефективна профілактика

806

Дискомфорт та проблеми при геморої викликають не просто проблеми та поганий настрій, а неможливість вести нормальне життя. Постійний дискомфорт може доповнюватись ускладненнями, що може призвести до оперативного хірургічного втручання. Гемороїдальні вузли можуть утворюватися навіть у самий невідповідний момент, тому потрібно знати які мазі купувати і як саме діяти в екстреній ситуації.

Правильно обраний інструмент лікування забезпечить протизапальний, знеболюючий та антисептичний ефект. З великим набором мазей можна ознайомитись тут https://zdorovi.ua/ua/category/mazi-vid-gemoroyu, де є актуальні ціни, опис, протипоказання та навіть фотографії для наочності. Інструменти лікування найкраще підбирати за рекомендацією лікаря виходячи із стадії хвороби та її особливостей.

Різновиди мазей

Ефективне лікування досягається на ранніх стадіях хвороби, коли можна впоратися за допомогою простих мазей. Але форм випуску немало і залежно від обставин можна скористатися різними варіантами:

  1. Мазі. Проникнення в тканини набагато ефективніше і глибше, але для поглинання потрібен час. Завдяки високій концентрації діючих речовин ефективність висока, що дозволить легко боротися з тріщинами, вузлами та больовими синдромами;
  2. Гелі. Текстура легка, є ефект підсушування, а також гарантується бактерицидна дія. Додатково охолоджує пошкоджену ділянку та попереджає розвиток запального процесу;
  3. Крем. Склад комплексний, забезпечуючи захист від запалення та інше.

Лікування найкраще проводити у комплексі. Наприклад, необхідно зменшити розтяг вен, а для цього потрібні приймати венотонізуючі препарати у таблетках. Щоб зменшити набряклість та підвищити кровообіг застосовуються мазі, у складі яких є гепарин. В обов’язковому порядку змінюється раціон харчування та в цілому змінюється спосіб життя.

Де придбати препарати?

За допомогою сервісу ZDOROVI.UA є можливість придбати будь-які препарати, а не лише мазі, креми та гелі для лікування геморою. Асортимент включає кілька тисяч найменувань, а поділ на категорії залежно від хвороби та ефективного впливу спрощує вибір потрібного рішення.

У разі виникнення складнощів у виборі співробітники сервісу дадуть свої рекомендації та поради, а також вислухають запити клієнта. Куплені препарати та інші товарні позиції доставляються Україною будь-яким обраним перевізником.