Ще двом учасникам організованої злочинної групи, яка діяла на Тернопільщині, оголошено підозру, повідомляє обласна прокуратура. Зокрема, серед підозрюваних – лікар обласного наркодиспансеру, що допомагав зловмисникам утримувати людей під виглядом надання медичної та психологічної допомоги.

Нагадаємо, організована група діяла майже рік під виглядом реабілітаційного центру наркозалежних і алкозалежних осіб та тих, що страждають від ігроманії. Переконуючи родичів, що пацієнтам необхідне лікування без спілкування із зовнішнім світом, у хворих забирали мобільні телефони, та фактично зачиняли у приміщенні на кілька місяців.

Під виглядом надання корекційної психологічної допомоги, люди, що не мають жодного стосунку до психології, знущались над потерпілими. Були випадки викрадення наркозалежних осіб і людей з алкогольною залежністю з дому та примусової їх доставки до реабілітаційого центру.

Родичі пацієнтів платили за псевдолікування від 10 до 30 тисяч гривень у місяць. Встановлено 15 осіб, яких там незаконно позбавили волі.

На сьогодні про підозру повідомлено уже шістьох осіб. П’ятьом із них обрано запобіжні заходи у виді тримання під вартою без внесення застави, одній особі – цілодобовий домашній арешт.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here