додому Новини Лікарня купила поламаних дитячих ліжечок на 10 тисяч гривень

Лікарня купила поламаних дитячих ліжечок на 10 тисяч гривень

639

66401Лікарня купувала дитячі поламані ліжка у товариства, що торгує сільгосптехнікою. Таке порушення прокуратура Бережанського району виявила під час її перевірки.

Бережанська центральна районна клінічна лікарня та одне із товариств у вересні минулого року уклали договір на виготовлення та поставку продукції. Основним видом діяльності постачальника товару є оптова торгівля сільськогосподарськими машинами й устаткуванням. За умовами договору товариство одразу ж передало лікарні виготовлену продукцію – кілька ліжок у дитяче відділення медичного закладу. Не зважаючи на те, що під час інвентаризації комісія лікарні виявила, що якість отриманої продукції погана (пошкоджені підматрасні решітки , поламані кріплення деталей ліжок), медики оплатили рахунок товариства на суму близько 10 000 грн.

За вказаним фактом прокуратура району внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст.191 КК України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем). Досудове розслідування триває.