![vlcsnap-2020-08-14-16h06m48s810](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2020/08/vlcsnap-2020-08-14-16h06m48s810-640x360.jpg)
Лікарі говорять про те, що друга хвиля COVID-19 в Україні починається, або ж навіть вже почалась. Людей, які легко або ж взагалі безсимптомно переносять хворобу, лікуватимуть вдома. У кого ж стан загрозливий для життя – потрапить до лікарні. Мешканці Тернопільської громади, які потребують допомоги медиків, лікуються від коронавірусу у міській лікарні швидкої допомоги, яку перепрофілювали в госпіталь. Чи багато там зараз людей, скільки щоденно дзвонить за поміччю на швидку – далі.