додому надзвичайне “Лексус”, “Волга” та “Славута” – марки автівок, які користуються попитом у автомобільних...

“Лексус”, “Волга” та “Славута” – марки автівок, які користуються попитом у автомобільних злодіїв

544

"Лексус", "Волга" та "Славута" – марки автівок, які цього року користуються попитом у автомобільних злодіїв на Тернопільщині. Ввечері, 13 лютого, мешканець села Мишковичі Тернопільського району помітив пропажу своєї машини. Працівники державтоінспекції того ж вечора виявили та затримали водія і пасажирів, які незаконно заволоділи чужим авто.

Василь Барановський, інспектор сектору зв'язків з громадськістю УДАІ УМВСУ в Тернопільській області: "Як пояснив власник транспортного засобу, що даний автомобіль, даним автомобілем заволодів його знайомий без його дозволу та поїхав в напрямку міста Золочів".

Повідомлення про викрадення автомобіля ВАЗ-21013 червоного кольору отримали працівники державтоінспекції. Затримали водія і пасажирів, які скористалися чужою автівкою, поблизу Зборова. Там інспектори ДПС перекрили дорогу Тернопіль-Львів шлагбаумом та заблокували рух своїм службовим авто.

Богдан Теслюк, інспектор роти ДПС: "Під час несення служби було виявлено в поле зору автомобіль, який підозрювався і зупинили, заблокували автомобілем, та затримали. Під час зупинки транспортного засобу водій та пасажири опору не чинили".

По цьому затриманих передали слідчо-оперативній групі міліції. З початку цього року на Тернопільщині уже зафіксували три крадіжки автівок. Споміж них – дороговартісний "Лексус", вітчизняна "Славута" та "Волга". Знайшли і повернули автомобіль лише власнику Волги. Інші дві автівки досі в розшуку. Державтоінспекція закликає власників транспортних засобів бути обачнішими.

Василь Барановський, інспектор сектору зв'язків з громадськістю УДАІ УМВСУ в Тернопільській області: "Не довіряти стороннім особам ключі від своїх автомобілів, також під час залишення своїх транспортних засобів користуватися протиугонними засобами, також, якщо в нічний час залишаєте свій автомобіль, необхідно користуватися охоронюваними стоянками".