додому надзвичайне Легківка збила хлопчика біля “Євроринку” (ВІДЕО, оновлено)

Легківка збила хлопчика біля “Євроринку” (ВІДЕО, оновлено)

509

Автівка збила школяра. 12-річний школяр живий, його швидкою доправили в Тернопільську обласну дитячу лікарню. Аварія сталася сьогодні у центрі Тернополі близько 15 години.

Хлопець – учень Української гімназії, залишився живим. Очевидці аварії кажуть, хлопчина перебігав дорогу поруч із пішохідним переходом, водій автівки, яка саме повернула на Руську, вчасно зупинити автомобіль не зумів.

Микола Андрійович, очевидець події: "Він напрямік скосив бо десь до школи квапився, вот, не подивився на ліво і бігом, а тут машина раз".

Оксана, очевидиця події: "Не знаю чи він їхав тридцять бо якшо ви подивитесь бампер погнутий, скло розбите, не тридцять він їхав і збив дитину, дитина була в шоці, сміялась, ну, він такий був типу, в нього шоковий був стан".

ЧИТАТИ ЩЕ:  Аварії на пішоходних переходах – явище не поодиноке

Хлопця забрала швидка та доправила у Тернопільську обласну дитячу лікарню.

Микола Ігнатченко, інспектор сектору профілактичної роботи УДАІ УМВСУ в Тернопільській області: "Проводяться слідчі дії і встановлюються всі обставини ДТП. На місці бачите працює слідчо-оперативна група, експерти, вони будуть всьо встановлювати заміряти, по попередніх даних я вам не можу нічого зараз говорити".