додому суспільство Лауреатів конкурсу “Людину року-2013” нагородили 7 лютого

Лауреатів конкурсу “Людину року-2013” нагородили 7 лютого

635

Лауреатів конкурсу "Людину року-2013" нагородили сьомого лютого.  Уже традиційно захід організували культурно-мистецький та духовний центр "Моя Україна" спільно із газетою "Вільне життя". Номінанти представляли різні сфери діяльності, цьогоріч їх було 14.

На премію "Людина року" вже кілька разів номінували Ореста Березовського. І ось нарешті він – лауреат.

Орест Березовський, доцент кафедри травматології та ортопедії ТДМУ ім. М. Горбачевського: "В якійсь мірі несподіванка. Тому що заради такої нагороди не працюєш, а працюєш, тому що працюєш".

Останнім часом, каже, лише викладає в університеті та займається теорією. А ще – пише та видає історичні книги. Медицині та совісному лікарюванню віддає усе.

Орест Березовський, доцент кафедри травматології та ортопедії ТДМУ ім. М. Горбачевського: "Погано не можна працювати. Тільки-тільки-тільки добре. Бо від того багато залежить".

Номінантів на премію "Людина року" – 14. Серед усіх – три жінки: Леся Любарська, Олена Підгрушна та Валентина Баца.

Валентина Баца, заступник редактора газети «Вільне життя плюс» з економічних питань: "Мені сьогодні дуже приємно було отримати цю нагороду. І я думаю, що дуже багато з моїх колег достойні такої нагороди і вважаю, що наступні роки, в 2014 році журналісти і достойні люди, які представляють наше місто, нашу область, будуть побачені і удостоєні такої нагороди".

Серед лауреатів премії "Людина року-2013" також Петро Мазур, Василь Бич, Остап Гайдукевич, Олександр Григоренко, Богдан Кусень, Михайло Лисюк, Іван Максимів, Віктор Рибін, Микола Шот та Ігор Яворський.