додому духовність Кир Василій Семенюк передав для армії Volkswagen

Кир Василій Семенюк передав для армії Volkswagen

493

vlcsnap-2014-12-22-16h26m59s4Автомобіль марки Volkswagen Transporter 4 освятив та передав на потреби армії архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василій Семенюк. “Цей автомобіль даруємо нашим військовим, щоб вони могли більш ефективно боротися з ворогом”, – зазначив владика.

Volkswagen Transporter 4 служитиме потребам першого інженерно-будівельного батальйону військової частини – польова пошта, що дислокується у Новоайдарівському районі Луганської області.

– Цей автомобіль ми відправляємо в зону АТО нашим солдатам, щоб вони могли більш ефективно боротися з ворогом. Це вже третій автомобіль, який наша єпархія передає на Схід. Це не ми даруємо, а дарують всі люди, які складають пожертви, які люблять Україну, які готові віддати останнє для того, щоб був мир і спокій в Україні, – розповідає Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Кир Василій Семенюк.

Архиєрей освятив авто та бажав військовим безпечно на ньому їздити.

– Нехай Бог благословить цей автомобіль, нехай Господь хоронить цей автомобіль, нехай відганяє кулі. Як колись в Теребовлі, коли монголи напали на замок, а люди обнесли навколо замку ікону, і всі кулі на ворога. Так нехай Матір хоронить цей автомобіль, хай Бог благословить усіх, хто ним буде користуватися, – каже Кир Василій.