додому спорт Київський “Льодокол” – вдруге переможець “Ternopil Hockey Classic”

Київський “Льодокол” – вдруге переможець “Ternopil Hockey Classic”

416

На тернопільському ставі пройшов ІІ-ий Всеукраїнський турнір "Ternopil Hockey Classic". Вдруге переможцем чемпіонату стала команда з Києва «Льодокол». Друге місце виборола команда «Миколаїв»,  третє  – тернопільська  команда «Галицькі Ведмеді». Хокейне свято тривало протягом двох днів. Позмагатися між собою у Тернопіль приїхало 16 команд зі всієї України.

Команди у Тернополі змагалися у класичному хокеї. За цими правилами воротарів немає. За ворота ж слугують дерев'яні конструкції, в кожному з них по два віконечка, куди й суперникам слід закидати шайбу. Більше напруги у матчах, сильніші команди – так цьогорічні змагання охарактеризували організатори. Третій гравець на хокейному майданчику, погода, трохи підвела учасників. На вихідних температура повітря піднялась вище нуля. Проте гравці зі складнощами впорались і продемонстрували глядачам цікаву і напружену гру. З'явилися цього року у турнірі і нові фаворити.

– Новий, скажемо так, фаворит – це команда з смт.Козлів "Сніговик". Ця команда зробила сюрприз. Фаворитами є Вінниця, Київ, Тернопіль і Миколаїв, – розповів організатор Ternopil Hockey Classic Георгій Хвічія-Дуве.

Не підвела своїх вболівальників команда "Галицькі ведмеді" з Тернополя. Вони посіли почесне третє місце у турнірній таблиці.

– "Галицькі ведмеді" виступили досить непогано. Звичайно, могли виступити трохи краще. Але ми дуже раді за таку організацію змагань. Приїхало дуже багато команд. Виступили досить непогано. Показали свої здібності, можливості, – ділиться враженнями Віктор, гравець команди "Галицькі ведмеді" (Тернопіль).

Із сонячного півдня в сонячний Тернопіль вперше приїхала команда з Миколаєва і  відразу виборола друге місце у турнірі. В Миколаєві є чотири хокейних команди. Гравці нам розповіли, розвиток хокею у їхньому місті та й загалом в Україні тримається на ентузіастах. І поки є люди, яким небайдужа доля хокею, доти буде бажання тренувати молодих гравців.

– Ми знали в минулому році, що проводиться турнір, але ми не встигли зібратися. А в цьому році ми навіть найперші, ще влітку зареєструвалися. А взагалі дуже приємно, дуже організовано, просто супер. Спасибі людям, які організували, спасибі адміністрації міста, яка підтримала. Бо популяцію хокую в Україні проводять тільки ентузіасти. Наша влада зимовим видам спорту не приділяє уваги. Тільки ми ентузіасти самі виховуємо молодь. І дякуємо Тернополю, що так гарно зустріли нас, – каже гравець команди "МХК" Миколаїв Євген Шкрьоба.

Турнір "Ternopil Hockey Classic" став справжнім спортивним видовищем з конкурсами і розваги. А організатори з впевністю заявляють: хокею у Тернополі бути і у наступному році.