додому суспільство Квитки на додаткові автобуси на новорічні і різдвяні свята можна купити вже

Квитки на додаткові автобуси на новорічні і різдвяні свята можна купити вже

573

Додаткові автобуси на новорічні та різдвяні свята будуть на автовокзалі "Тернопіль". Аби уникнути ажіотажу та черг біля квиткових кас, там радять купити квитки заздалегідь. Вже зараз їх можна купити на 29, 30 і 31 грудня.

Квитки на автобуси на автовокзалі "Тернопіль" можна придбати в усіх касах на будь-який напрямок. Працює також цілодобова каса. Тож працівники автовокзалу обіцяють, проблем з квитками не буде.

Марія Чернявська, диспетчер автовокзалу "Тернопіль": "Наприклад, буде їхати основний рейс Тернопіль-Гусятин, а через 5 хвилин буде ще додатковий.  Я думаю, що не буде ніяких проблем. Ми в цьому забезпечимо людей. Звичайно, людина мусить постояти в черзі, взяти завчасно квитки. Так немає, щоб він прийшов, перший взяв і все. Так неможливо".

На автовокзалі Тернополя розповідають: найпопулярніший напрям поїздок напередодні свят – райцентри і села нашої області. Люди їдуть в гості на святкування Нового року і Різдва.

Марія Чернявська, диспетчер автовокзалу "Тернопіль": "По селах всі будуть. Бо такі дальні пасажири, то виїдуть, коли їм там швидше зроблять канікули, то всі виїдуть. За один день. А переважно, то в нас буде все обласні люди: жителі райцентрів, сіл різних. На Бучач, на Чортків, на Бережани, на Гусятинщину".

Найбільшого напливу пасажирів на автовокзалі очікують наприкінці грудня, коли додому на зимові канікули поїдуть студенти. Людей закликають: купувати квитки наперед. Це дозволить уникнути ажіотажу. Для пасажирів така послуга безкоштовна.