додому Новини Квести, майстер-класи та відпочинкова зона для батьків: як у Тернополі відзначали День...

Квести, майстер-класи та відпочинкова зона для батьків: як у Тернополі відзначали День матері

492

Квести, майстер-класи та відпочинкова зона для батьків. У такому форматі пройшло дійство до Дня матері. Організували захід волонтери із благодійного фонду Карітас Тернопіль. Фахівці дитячих проєктів підготували різноманітні локації, на яких діти та батьки мали змогу відпочити та весело провести час.

Керівники дитячих проєктів з Карітас Тернопіль об’єдналися, аби організувати захід з нагоди Дня матері. У парку “Сопільче” на території “Козацького острову” волонтери розгорнули локації, на яких діяли різні квести, майстер-класи, ігри та ярмарок для дітей і батьків.

Наш благодійний ярмарок має соціальну мету, тому що наші працівники, наші волонтери старалися, готували солодку випічку, піци і також сосиски в тісті. Виручені кошти ми будемо спрямовувати туди на простори дитячі. які знаходяться у наших громадах, – розповідає координаторка дитячих проєктів “Карітас” Тернопіль Аліна Муц.

Загалом на святі було понад двісті відвідувачів. Серед них – пані Тетяна разом із сином. З початком повномасштабного вторгнення родина переїхала до Тернополя із Бердянська. Матір розповідає, що проведення таких заходів для жінок є дуже важливим у важкий для країни період.

Дуже файний захід присвячений Дню матері і ми дуже вдячні за таку можливість, що ви створюєте для нас свято у такі важкі часи, – каже переселенка із Бердянська Тетяна.