Головна духовність Купити свічечки, аби допомогти потребуючим діткам, закликають в благодійному фонді “Карітас”

Купити свічечки, аби допомогти потребуючим діткам, закликають в благодійному фонді “Карітас”

419

Долучитися до акції "Різдвяна свічка" закликають в благодійному фонді "Карітас". Купивши свічку, кожен може допомогти потребуючим дітям. Також в Тернопільському "Карітасі" організовують акцію "Різдвяний подарунок". А на Святвечір, шостого січня, всі потребуючі зможуть скуштувати смачної куті.

Благодійну акцію "Різдвяна свічка" щороку проводять аби не лише допомогти потребуючим дітям, а й донести звістку, що Бог їх любить. Кожна різдвяна свічка допоможе запалити вогник надії і добра у дитячих серцях, кажуть в "Карітасі". Купити свічки можна в усіх греко-католицьких храмах Тернопільщини.

Отець Роман Загородний, виконавчий директор Тернопільського благодійного фонду "Карітас": "Виручені кошти спрямовані на допомогу сиротам, безпритульним, дітям з малозабезпечених, кризових сімей. Акція спрямована для праці з молоддю, щоб вона зрозуміла: якщо її відкинув світ – це не означає, що її відкинув Бог".

4 січня, о 13 годині,  в Тернопільському благодійному фонді "Карітас" відбудеться акція "Різдвяний подарунок". Потребуючим дітям роздаватимуть пакунки від благодійників з Чехії.

Отець Роман Загородний, виконавчий директор Тернопільського благодійного фонду "Карітас": "4 січня, це буде субота, відбуватиметься акція, яку ми проводимо спільно з нашими партнерами з Чехії. Це акція "Різдвяний подарунок", в ній задіяні малозабезпечені діти. Ті подарунки, які спонсорують добродії з Чехії, ми роздаємо цим дітям, які є вже в нас записані на цю акцію. Цього року ми назбирали 106 діточок".

6 січня на Святвечір в Тернопільському благодійному фонді "Карітас, що знаходиться на вулиці Замонастирська,1 о 12 годині усіх потребуючих пригощатимуть кутею.

Отець Роман Загородний, виконавчий директор Тернопільського благодійного фонду "Карітас": "Ми готуємо кутю, варимо у великих казанах, потім розливаємо її і роздаємо потребуючим, печемо пампушки, щоб хоч чимось спричинитися до того, щоб потребуючі люди відчули смак різдвяної куті та й, зрештою, смак того радісного свята Різдва Христового".

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here