додому духовність Купити свічечки, аби допомогти потребуючим діткам, закликають в благодійному фонді “Карітас”

Купити свічечки, аби допомогти потребуючим діткам, закликають в благодійному фонді “Карітас”

610

Долучитися до акції "Різдвяна свічка" закликають в благодійному фонді "Карітас". Купивши свічку, кожен може допомогти потребуючим дітям. Також в Тернопільському "Карітасі" організовують акцію "Різдвяний подарунок". А на Святвечір, шостого січня, всі потребуючі зможуть скуштувати смачної куті.

Благодійну акцію "Різдвяна свічка" щороку проводять аби не лише допомогти потребуючим дітям, а й донести звістку, що Бог їх любить. Кожна різдвяна свічка допоможе запалити вогник надії і добра у дитячих серцях, кажуть в "Карітасі". Купити свічки можна в усіх греко-католицьких храмах Тернопільщини.

Отець Роман Загородний, виконавчий директор Тернопільського благодійного фонду "Карітас": "Виручені кошти спрямовані на допомогу сиротам, безпритульним, дітям з малозабезпечених, кризових сімей. Акція спрямована для праці з молоддю, щоб вона зрозуміла: якщо її відкинув світ – це не означає, що її відкинув Бог".

4 січня, о 13 годині,  в Тернопільському благодійному фонді "Карітас" відбудеться акція "Різдвяний подарунок". Потребуючим дітям роздаватимуть пакунки від благодійників з Чехії.

Отець Роман Загородний, виконавчий директор Тернопільського благодійного фонду "Карітас": "4 січня, це буде субота, відбуватиметься акція, яку ми проводимо спільно з нашими партнерами з Чехії. Це акція "Різдвяний подарунок", в ній задіяні малозабезпечені діти. Ті подарунки, які спонсорують добродії з Чехії, ми роздаємо цим дітям, які є вже в нас записані на цю акцію. Цього року ми назбирали 106 діточок".

6 січня на Святвечір в Тернопільському благодійному фонді "Карітас, що знаходиться на вулиці Замонастирська,1 о 12 годині усіх потребуючих пригощатимуть кутею.

Отець Роман Загородний, виконавчий директор Тернопільського благодійного фонду "Карітас": "Ми готуємо кутю, варимо у великих казанах, потім розливаємо її і роздаємо потребуючим, печемо пампушки, щоб хоч чимось спричинитися до того, щоб потребуючі люди відчули смак різдвяної куті та й, зрештою, смак того радісного свята Різдва Христового".